A może własny biznes? Platforma Startowa Connect powstała właśnie po to, by Ci pomóc. Zapraszamy na spotkanie z trenerami i organizatorami Platformy Startowej 24 maja o godz. 10:00 w Auli Auditorium Maximum w budynku Collegium Novum (Al. Racławickie 1, Lublin) Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Platforma startowa jest dla Ciebie, jeśli:
*         Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć,
*         Nie chcesz po studiach szukać pracy na etacie,
*         Przedkładasz “niezależność” nad “bezpieczeństwo za najniższą krajową”.

“Platformy startowe dla nowych pomysłów” to pierwszy w Polsce program wsparcia młodej przedsiębiorczości, który jest realizowany na taką skalę i w tak szerokim zakresie.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Platformy Connect oraz przedstawiciele środowiska startup z Lublina. To wyjątkowa okazja dla studentów i potencjalnych pomysłodawców by zapoznać się z unikalną ofertą wsparcia młodych przedsiębiorców na Lubelszczyźnie.

Agenda:
10:00 – “3 razy S czyli Studia, Startup, Sukces” – Tomasz Małecki, Prezes LPNT
10:20 – Wystąpienie przedstawiciela startup LPNT (szczegóły wkrótce)
11:00 – “Platforma Connect – na czym to polega i jak się zgłosić?” Urszula Hasiec, LPNT

“Platformy startowe dla nowych pomysłów” to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014 – 2020 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, który pomaga młodym ludziom w przekształcaniu pomysłów w innowacyjny biznes. Jedną z platform wdrażających program jest “Connect” koordynowana przez Lubelski Park Naukowo Technologiczny.

Program “Platformy startowe” zakłada wykreowanie w Państwa regionie ekosystemu startupowego przyjaznego otoczenia dla rozwijania innowacyjnych idei, tworzonego przez ośrodki innowacji, uczelnie, władze miast, przedsiębiorców oraz inwestorów.

Rejestracja pod adresem: https://www.facebook.com/events/239821353050777/

Serdecznie zapraszamy